1.8.2014 DELTA PowerTec

DELTA PowerTec - systém

     nabízí jistou přilnavost a spolehlivou dlouhodobou ochranu také na problematických podkladech jako je neošetřené, hoblované nebo jemně broušené dřevo, stejně jako minimálně savé podklady např. dřevo listnatých stromů.nabízí jistou přilnavost a spolehlivou dlouhodobou ochranu také na problematických podkladech jako je neošetřené, hoblované nebo jemně broušené dřevo, stejně jako minimálně savé podklady např. dřevo listnatých stromů.

     DELTA PowerTec - systém se skládá z kombinace lazurovacího ochranného oleje na dřevo s výrazným vodoodpudivým účinkem a vysokovýkonné lazury, která obsahuje aktivní UV-blokátor.

     Impregnační olej DELTA Hydrostop plus 9.04 chrání dřevěné stavební díly před nadměrnými objemovými změnami vlivem zatížení vodou a vlhkostí, což také značně snižuje sklon ke vzniku trhlin ve dřevě. Ve srovnání s běžnými tenkovrstvými systémy vykazuje takto ošetřené dřevo až o 30% vyšší vodoodpudivost. Kromě toho působí tento materiál jako prostředek na ochranu dřeva podle DIN 68800 - 3.( prevence proti napadení houbami a škodlivým hmyzem)

     Hedvábně lesklá, vysoce transparentní středněvrstvá lazura DELTA Active Lasur 5.11 obsahuje kromě UV-pigmentů ještě další speciální látky chránící proti UV-záření, díky kterým vykazuje povrch dřeva ve venkovním prostředí až o 50% vyšší odolnost proti UV-záření. To znamená zřetelně delší životnost nátěru. Tento materiál bez obsahu biocidních látek tvoří na povrchu dřeva velmi tenký film, který chrání povrch dřeva trvale bez nebezpečí praskání a odlupování se nátěru. Proto se tento nátěrový systém pak velmi snadno renovuje.

     DELTA PowerTec - systém je k dostání v plechovkách 1, 2.5, 5 a 20 litrů v klasických barevných odstínech různých druhů dřeva ale také v atraktivních šedých a šedohnědých DELTA Greywood-odstínech. Tato nová barevná paleta pěti přírodních šedých odstínů propůjčuje dřevu ušlechtilou rovnoměrnou stříbrnou patinu a odstraňuje tak nežádoucí jev vzniku nerovnoměrných pruhů a skvrn.Používá se např. na bednění, obložení, ploty, balkóny, pergoly, srubové domy, carporty, altány, roubenky apod. 

DELTA PowerTec-System:

Silné duo s vysokou ochrannou funkcí a přilnavostí ke slabě savým podkladům. Složky DELTA trojvrstvého nátěrového systému: Impregnace s hloubkovým účinkem: 1 x DELTA Hydrostop plus 9.04 jako ochranný olej na dřevo, který zprostředkovává přilnavost dalších vrstev Povrchová ochrana a ochrana proti vlivům povětrnosti: 2 x DELTA Active Lasur 5.11 Nasytí dřevo a tvoří tenoučký film s vynikajícímu vlastnostmi:

  • vodoodpudivost povrchu dřeva
  • vysoká ochrana proti UV-záření díky obsahu speciálních ochranných látek / pigmentů proti UV-záření
  • nasycení dřeva bez nebezpečí odlupování filmu
  • bez biocidních látek * (5.11)

*) na přání může být povrch opatřen ochranným filmem proti povrchovému porostu (DELTA Anti-Grün-System)

 
DELTA PowerTec